Dodáváme a instalujeme klimatizace značek Panasonic a Airwell. Klimatizace dodáváme jak pro rodinné domy, tak pro průmyslové a komerční budovy.

Jak vybrat klimatizaci?

 

 • Rozhodněte se, jakou funkci od klimatizace očekáváte – potřebujete jen chlazení, nebo také topení či filtraci vzduchu?
 • Vybírejte dle výkonu – správně zvolený výkon zaručí kvalitu výsledného chlazení, nepřetržitého provozu zařízení a také jeho životnosti. V zásadě platí, že čím větší prostor, tím větší výkon.
 • Sledujte účinnost – tedy poměr výkonu a el. příkonu. Podle účinnosti se klimatizace zařazují do energetické třídy (D – nejméně efektivní, až po A +++ – nejvíce efektivní).

Jaký typ klimatizace zvolit?

 

Mobilní klimatizace: Pokud nemáte možnost nástěnné instalace, mobilní klimatizace je pro vás vhodné řešení. Snadno ji přemístíte, ale pamatujte na nutnost odvádět kondenzační teplo hadicí skrze otvor ve zdi či okně. Mobilní klimatizace bývají hlučnější, ale zase nevyžadují odbornou instalaci.

Okenní klimatizace: Jsou vhodné do starších budov, kde nelze instalovat split systémy. Většinou umožňují pouze chlazení.

Split systém: Sestává ze dvou jednotek – vnitřní jednotky s výparníkem a venkovní jednotky s kompresorem. Nevyžaduje velké stavební úpravy a je vhodný pro stávající rodinné domy, byty, ale také novostavby.

Multisplit systém: Vhodné pro chlazení několika místností najednou – na jednu venkovní jednotku lze totiž připojit až 5 vnitřních jednotek.

MÁTE ZÁJEM O NABÍDKU?

  Máte zájem o nabídku na klimatizaci? Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme.

  Zpráva

  * Povinná pole

  Údaje slouží pouze ke kontaktování. Žádné marketingové nabídky.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.

  Klimatizace Airwell

   

  Francouzský expert na tepelný komfort – Airwell. Na trhu se pohybuje již od roku 1947 a neustále pracuje na inovacích s cílem poskytnout vám spolehlivý, energeticky úsporný produkt s intuitivním ovládáním.

  Potrubní DDMX

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Neviditelná klimatizace

  Více informacíPotrubní (kanálový) klimatizační split ve výkonech 3,52 kW až 15,24 kW. Nenaruší design interiéru. Velmi kompaktní rozměry. Minimální hlučnost. Možnost doplnění o WiFi modul. Vzduchový filtr. Možnost napojení přísunu čerstvého vzduchu přes předlisované otvory. Zabudované čerpadlo kondenzátu. Vysoká účinnost až do -15 °C. Kabelový ovladač RCW11 v balení. Lze kombinovat v multisplit i Wellzone systému. Pracuje s chladivem R32.

  Kazetové 360° CDMX

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Do kanceláře i do bytu

  Více informacíKazetový klimatizační split ve výkonech 3,52 kW až 14,07 kW. V multisplitu ve výkonu již od 2,6 kW. Ideální pro menší místnosti. Zajišťuje optimální 360° distribuci vzduchu. Možnost doplnění o WiFi modul. Možnost přisávání čerstvého vzduchu. Vysoká účinnost až do -15 °C. Infraovladač RC18 v balení. Lze kombinovat v multisplit YDZC a ZDAA systému. Dekorační panel se objednává zvlášť. Pracuje s chladivem R32.

  Multisplit ZDAA

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Klimatizace do každé místnosti

  Více informacíŘada multisplitových kondenzačních jednotek pro 2 až 5 vnitřních jednotek ve výkonech 5,28 kW až 12,31 kW. Kompatibilní s nástěnnými, parapetně-podstropními, potrubními a kazetovými vnitřními jednotkami. Vhodné pro dlouhé vzdálenosti až 80 m. Jednoduchá instalace a uvedení do provozu. Detekce úniku chladiva. Vysoká účinnost až do -15 °C venkovní teploty. Pracuje s chladivem R32.

  Nástěnné HDMB Harmonia

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Super designová klimatizace

  Více informacíNástěnný klimatizační split ve výkonech 2,64 kW až 7,03 kW. Na výběr v několika barevných provedeních. Skvěle čistý vzduch díky ionizéru a filtru vzduchu. Zabudované WiFi připojení. Velmi tiché vnitřní jednotky. Teplotní čidlo zabudované v dálkovém ovladači. Vysoká účinnost až do -15 °C. Účinnost až A+++. Infraovladač RC08C v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

  Parapetně-podstropní FDMX

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Univerzální použití a vysoký výkon

  Více informacíParapetně-podstropní klimatizační split výkonech 5,28 kW až 15,83 kW. Lze instalovat na stěnu nebo na strop. Nastavitelné lamely do všech směrů. Distribuce vzduchu až do 11 m. Možnost doplnění o WiFi modul. Vysoká účinnost až do -15 °C. Malá hlouba jednotky = pouze 235 mm. Infraovladač RC18 v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

  Nástěnné HDLA Aura

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Inovovaný každoroční bestseller

  Více informacíNástěnný klimatizační split ve výkonech 2,64 kW až 7,03 kW. Inovovaný model předešlé jednotky HKD. Skvělý poměr ceny a výkonu. Možnost doplnění o WiFi modul. Účinná filtrace vzduchu. Velmi tiché vnitřní jednotky. Zvýšená antikorozní úprava PCB. Detekce úniku chladiva. Vysoká účinnost až do -15 °C. Infraovladač RC08C v balení. Lze kombinovat v multisplit systému. Pracuje s chladivem R32.

  Klimatizace Panasonic

   

  Příběh značky Panasonic se začal psát v roce 1918. A 40 let později Panasonic představil svou první klimatizaci. Klimatizace Panasonic se rychle staly oblíbeným řešením ve firmách i domácnostech po celém světě – a svou popularitu si udržely až do dnešního dne.

  Nástěnné Etherea Z-XKE

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Snadná cesta k prémiové klimatizaci

  Více informacíNástěnný split ve výkonu 2,05 kW až 7,1 kW. Stylový, oku lahodící design a supertichý chod. Na výběr v čisté, matně bílé a ve stříbrné barvě. Integrovaný Wi-Fi modul. Pokročilé ovládání pomocí telefonu. Kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa. Patentovaná technologie nanoe™ X čistí prostor od mikroorganismů, virů, bakterií a plísní, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Účinnost až A +++. Maximální pohodlí díky Aerowings 2.0 = pohodlnému proudění vzduchu. Inverter+. Konektivita BMS. Infraovladač v balení. Pracuje s chladivem R32.

  Fancoily

  Katalogový list

  Šikovné jednotky namísto radiátorů

  Více informacíUrčené pro distribuci tepla nebo chladu. Vhodné tam, kde není možné mít podlahové vytápění a není možné umístit dostatečně velké radiátory. Při teplotě vody 35 °C jsou fancoily schopné vytápět místnost s minimálním množství energie. Na výběr podlahové nebo kanálové. Ekologický provoz, kompaktní provedení, nízká hlučnost. Certifikace Eurovent.

  VRF systémy

  Katalogový list

  Profesionální řešení pro rozsáhlé objekty

  Více informacíJednoduché a flexibilní řešení pro komerční a průmyslové objekty. Panasonic nabízí elektrické systémy VRF = ECOi (2trubkový Mini ECOi LZ2, Mini ECOi LE2/LE1, 2trubkový ECOi EX a 3trubkový ECOi EX) a plynové systémy VRF = ECO G (2trubkový ECO G GE3 A 3trubkový ECO G GF3).

  Komerční PACi

  Katalogový list

  ???

  Více informacíPACi NX Standard s výkonem 2,5 až 14 kW nebo PACi NX Elite s výkonem 3,6 kW až 25 kW. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost. Úspora energií a vylepšené pohodlí. Funkce nanoe™ X účinně ničí mikroorganismy, viry, bakterie i plísně, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Snížená hlučnost. Povrchová úprava kondenzátoru Bluefin prodlužuje životnost a zabraňuje korozi. Technologie inventoru Inverter+. Konektivita BMS. 5 let záruky na všechny kompresory. Jednotky PACi lze také napojit jako přímé chlazení vzduchotechnických jednotek pomocí AHU boxu. Pracují s chladivem R32, R410A nebo R22. V balení

  Multisplity Free Multi Z

  Katalogový list | Prohlášení ES |
  Uživatelský návod | Instalační návod

  Nejširší řada multi split

  Více informacíMultisplitové kondenzační jednotky ve výkonu 3,5 kW až 9 kW pro 2-5 vnitřních jednotek. Vnitřními jednotkami mohou být nástěnné, parapetní, kazetové a potrubní. Vhodné pro vzdálenosti až 80 m. Vysoká účinnost až do -15 °C. Konektivita BMS. Možnost WiFi. 5 let záruka na všechny kompresory venkovních jednotek. Účinnost až A+++. Ovladače v balení vnitřních jednotek. Pracují s chladivem R32, R410A a R22.

  Kanálové UD3EAW

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Skryté řešení klimatizace interiéru

  Více informacíKanálový split s výkonem 2,5 kW až 6 kW. Určená zejména pro skryté instalace komerčních prostor a interiérů. Nenaruší design místnosti. Volitelné WiFi. Rotační kompresor R2 pro vysokou výkonnost a efektivitu i v extrémních podmínkách. Chlazení až do -15 °C. Technologie invertoru = Inverter. Konektivita BMS. Kabelový ovladač v balení. Pracuje s chladivem R32, R410 a R22.

  Parapetní UFEAW

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Místo radiátoru pod parapet

  Více informacíParapetní split ve výkonu 2,5 kW až 5 kW. Díky kompaktním rozměrům je vhodnou náhradou za radiátory. Nabízí řadu dalších funkcí, zejména chlazení. Funkce nanoe™ X účinně ničí mikroorganismy, viry, bakterie i plísně, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Snadná údržba vnitřní jednotky díky uchycení předního panelu. Supertichá. Rotační kompresor R2 zaručí vytápění místnosti při -15 °C. Nejvýkonnějšího systém invertoru Inverter+. Konektivita s BMS. Volitelné WiFi. Infraovladač CZ-RL511D v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A a R22.

  Nástěnné pro serverovny TKEA

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Technologická klimatizace pro serverovny

  Více informacíNástěnný split pro nepřetržitý provoz ve výkonech 2,5 kW až 7,1 kW. Sprchový efekt foukání chladného i teplého vzduchu. Rotační kompresor R2 pro vysokou výkonnost a efektivitu pro chlazení až do – 20 °C. Technologie invertoru Inverter. Konektivita BMS a pětiletá záruka na všechny kompresory. Možnost doplnění redundantního modulu ke sledování, střídání, zastoupení a vyvolání alarmu až u dvou jednotek. Kabelový ovladač CZ-RD514C v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A nebo R22.

  Nástěnné FZ

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod

  Klasika, která nezklame

  Více informacíRezidenční nástěnný split ve výkonu 2,5 kW až 6,0 kW. Zdravé klima s filtrem PM 2,5 zachycující částice prachu, pylu, kouře a kapének. Jednoduchá a bezproblémová instalace i údržba. Možnost WiFi. Rotační kompresor R2 pro vysokou výkonnost a efektivitu. Technologie invertoru Inverter. Propojitelnost s BMS. V balení infraovladač. Pracuje s chladivem R32, R410A nebo R22.

  Nástěnné TZ

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Zlatá střední cesta

  Více informacíNástěnný split ve výkonu 2 kW až 7,1 kW. Zdravé klima díky filtru PM 2,5. Sprchový efekt foukání chladného i teplého vzduchu. Zabudovaná WiFi. Upravená konstrukce pro jednoduchou instalaci a údržbu. Rotační kompresor R2 = vysoká výkonnost a efektivita. Bez nadměrného vysoušení objektu. Technologie invertoru Inverter. Snadný přístup k venkovní jednotce. Konektivita BMS. V balení infraovladač CZ-RL511D. Pracuje s chladivem R32, R410A nebo R22.

  Nástěnné Etherea Z, XZ

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  I klimatizace může být luxusní

  Více informacíNástěnný split Etherea ve výkonu 2,05 kW až 7,1 kW. Inteligentní senzor Econavi. Zabudovaná WiFi. Matná, čistě bílá (Z) nebo stříbrná (XZ) vnitřní jednotka. Technologie nanoe™ X účinně čistí od mikroorganismů, virů, bakterií a plísní, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Pouze 15 minut k dosažení požadované teploty. Supertichá. Příjemný sprchový efekt foukání chladného i teplého vzduchu. Automatický restart, auto režim. Nejvýkonnější systém invertoru Panasonic = Inverter+. Konektivita BMS. Infraovladač CZ-RL511D v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A a R22.

  Nástěnné Heatcharge VZ

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Nejtišší klimatizace v nabídce

  Více informacíNástěnný split ve výkonu 2,5 kW a 3,5 kW pokryje plochu místnosti až do 25 m². Akumulátory tepla Heatcharge pro uchování tepla, nepřetržitého a rychlého vytápění. Z nejtišších na trhu. Inteligentní senzor Econavi. Patentovaná technologie nanoe™ čistí prostor od mikroorganismů, virů, bakterií a plísní, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Invertor Inverter+ přináší výkonnost i efektivitu i při teplotě až -35 °C. Možnost konektivity BMS. Infraovladač v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A nebo R22.

  Kazetové UB4EAW

  Katalogový list | Prohlášení ES | Uživatelský návod | Instalační návod

  Důmyslné využití kazetového stropu

  Více informacíKazetový 4-cestný split ve výkonu 2,5 kW až 6 kW. Určený zejména do komerčních objektů. Výkonný režim dosáhne požadované teploty v místnosti do 15 minut. Možnost WIFI. Rotační kompresor R2 přináší vysokou výkonnost a efektivitu. Technologie invertoru Inverter. Konektivita BMS. K jednotce patří dekorační panel (RAL9010), objednává se zvlášť. Infraovladač CZ-RL511D v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A a R22.